12 Eylül 2008 Cuma

Doğum Günü Hediyesi (Fıkra)

3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış. Birincisi demiş ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş.
İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum gününde karıma 4 saniyede 0'dan 100'e çıkan bişey almıştım.
' Hemen anlamışlar tabi ki: 'Heey, yoksa Ferrari mi aldın?' Adam gülümsemiş: Evet, kıpkırmızı bir Ferrari aldım. Gerçekten de ona çok yakıştı.'demiş.
Bu sefer üçüncü adama sormuşlar: 'Peki sen ne aldın karına?' Adam demiş ki: Ben öyle bişey aldım ki; sadece 2 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.
' Adamlar şaşırmışlar: 'Atıyorsun!' demişer, 'Öyle bir araba olmaz ki!' Adam cevap vermiş: 'Araba aldığımı kim söyledi? İşte bunu a ldım demiş. Ne aldığını görmek için tıklayın...

2 yorum:

laleninbahcesi.blogspot.com dedi ki...

aya ama çok alındım bu fıkraya ben :))Şükür henüz bakül çıkınca oralara gelmiyor ama yine de istediğim yerde değil. Sevgiler size

BONCUK HANIM dedi ki...

Bu baskül olayı aslında neden hep bayanların kabusudur bilmem. Erkekler bazen hiç aynada kendi- lerine bakmadan kadınların kilolarıyla ilgili acımasız eleştri yapabiliyorlar. Siz de benim gibi, bu fıkrayı sadece bir erkeğin yazdığını düşünüp, fazlalıklarınızla (varsa tabi) barışabilirsiniz.Sevgiler benden..

Loading...