20 Haziran 2008 Cuma

Yolu Yarılayan Kadın

Ne aradığını yada ne aramadığını bilen kadınlar. Aşkı, sevdayı mutlaka tatmış olurlar. Bu nedenle onları yüzeysel duygularla kandırmak mümkün değildir.
Aşkında aşksızlığında kokusu bu kadınlara önceden gelir. Ömrünün diğer yarısını kendini geliştirmeye adayacağından, bilinçleri doğruya yükselir.
Akıl ve bedenle birlikte girdiği ortama renk ve ışık verir. Yolu yarılayan kadınlarla , kolay ve zor hayat içiçedir.
Evet anlamına gelen kadınsı hayırlarla kapris yapılmayacağını çoktan öğrenmiştir. Erkeğin ne ardından gelir, nede ilerisinde olmak için didinir. Yanyana cancana duruşlar tercihtir.
Bazen bir anne şefkati, bazende bir aslan kükremesiyle şaşkınlığa çevirir. Onunla birlikte olan erkeğin herşeye hazır olması gerekir.
Yolu yarılayan kadınar duygularını yaşamasını bilir. Davranışları sebepsiz değildir. Kalbi kırıldıysa ağlar, ağlayışının sebebi erkeğin ona sunacağı sevgi değildşr.
Mutluysa kahkahalar atar, gülüşünün sebebi dikkat çekmek değildir.
Seviyorsa kıskanır, kıskanç oluşunun sebebi kendine güvensizlik değildir. Suskunsa sebebi vardır, kendi haline bırakılması gerekir.
Yolu yarılayan kadının hissiyatı kuvvetlidir. Aldatıldığını sezgilerini kullanarak gün ışığına çıkarır.
Veda vakti geldi demenize bile gerek yoktur. O verdiğiniz mesajı çoktan alıp kendi yolunu tutmuştur. Her gidiş kadını dahada kadınlaştırır. Gidenin ardından bakacak kadar hayatın uzun olmadığını anlamıştır.
Ve gizem kadına en çok bu yaşta yakışır...

Hiç yorum yok:

Loading...